1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Konkurs recytatorski

 12 maja br. w Bibliotece Publicznej w Dusznikach odbył się Konkurs poezji Adama Mickiewicza;

który skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum naszej gminy.
W rywalizacji wzięła udział liczna grupa z naszej szkoły. Pierwszy wystąpił Adam Świergiel z utworem ,,Inwokacja. Wszyscy świetnie się bawili, nie zabrakło śmiechu i wzruszeń. Powodem do chwały jest osiągnięcie IV miejsca przez Wiktorię Kornosz z klasy 1a. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy ,a zwycięzcy książkowe  nagrody.
Organizatorami konkursu od 5 lat są panie p. Joanna Kosikiewicz i Joanna Schwarz oraz pracownicy Biblioteki Publicznej. Z uczestnikami i organizatorami konkursu spotkamy się za rok , na kolejnej recytatorskiej rywalizacji.
                                                                                                       Magdalena Juś