1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Wydarzenia szkolne

Tutaj możesz poczytać o tym co działo się w naszej szkole w tym roku lub w poprzednich.

Noc naukowców

Noc Naukowców to jedyna taka noc w Europie. Noc pełna niezapomnianych wrażeń!

 W tym samym czasie 28 września br. w całej Europie odbyły  się imprezy popularno-naukowe i rozrywkowe pod hasłem: Researchers’ Night. Celem imprezy jest zbliżenie naukowców i społeczeństwa, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań. A wszystko to w atmosferze zabawy.

     Tej jedynej nocy naukowcy odeszli od swoich codziennych obowiązków, aby bawić się wspólnie z publicznością. Każdy  mógł się przekonać, że nauka jest pasjonująca i ciekawa. Zobaczyliśmy naukowców w nietypowych sytuacjach, a publiczność w roli naukowców.
 Były: pokazy, eksperymenty i  warsztaty.

     Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami odwiedzili Poznański Uniwersytet Techniczny