1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Wydarzenia szkolne

Tutaj możesz poczytać o tym co działo się w naszej szkole w tym roku lub w poprzednich.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

To, co dobre szybko się kończy, więc wakacje też minęły i znów wróciliśmy do szkoły. ...

2 września o godzinie 9.00 rozległ się pierwszy, w tym roku szkolnym, dzwonek. W czerwcu pożegnaliśmy uczniów klas trzecich, a dzisiaj powitaliśmy 72 nowych uczniów, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.   Minister Edukacji Narodowej J. Szumilas w specjalnym liście do uczniów, nauczycieli i rodziców z okazji inauguracji nowego roku szkolnego nazwała ten rok „rokiem bezpiecznej szkoły” „ Ucząc się i pracując nie zapominajmy, jak ważnym dla sukcesów w nauce jest ruch. Aktywność fizyczna sprzyja koncentracji i zapamiętywaniu. Wpływa na stan zdrowia i samopoczucie”.  Uroczystość prowadził Pan Dyrektor, który powitał wszystkich, przedstawił plany na nowy rok szkolny, wspomniał także, że wszystkie założenia pani Minister zostaną zrealizowane, bo w ubiegłym roku został oddany do użytku Orlik, a niedługo do dyspozycji uczniów zostanie oddana hala sportowa.
Na zakończenie Dyrektor życzył wszystkim jak najlepszych wyników i samych sukcesów.